Mia Farrow

Maria de Lourdes Villiers Farrow

7,9
6 753 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mia Farrow

...naprawdę świetna. W "Dziecku Rosemary" według mnie zagrała fenomenalnie. Od początku do końca filmu, zmieniała swoją grę tak jak wymagałby tego od niej scenariusz.

Za ten film: 10/10

Kuros

Zdecydowanie się zgadzam z Twoim postem !! Sam miałem zamiar napisać coś podobnego !!!!!! Mia 10/10 za jedna role .. w Dziecku Rosemary !!

Adash

Dokładnie tak! I na dodatek była wtedy ładniutka, taka delikatna, potem z filmu na film coś brzydła.

Kuros

Nie należy zapominać o innych znakomitych kreacjach M. Farrow. Chocby w Wielkim Gatsbym wzniosła się na wyżyny swojego aktorstwa, a także w filmach Allena czarowała talentem i ogromnym urokiem. Magiczna :)

Kuros

A ja dodam, że chciałbym mieć taką żonę w przyszłości jak postać zagrana przez Mię w Dziecku Rosemary (do czasu gdy zaszła w ciążę) uroda, charakter i ten głos...czego chcieć więcej ;)

Snay

Jak tam po 10 latach, udało się? :>

Kuros

Doskonała aktorka. Pamiętacie zakończenie "Purpurowej róży..." Allena? Twarz przekazująca tyle emocji! Mistrzostwo.

Kuros

W "Dziecku Rosemary" fenomenalna :)

Kuros

W Dziecku Rosemary zagrała bardzo dobrze i ślicznie wyglądała.

simon3333

za Dziecko Rosmary powinna dostać oskara gdyby nie jej genialna gra aktorska film był by co najwyzej przeciętny

konrii_2

Chyba nawet nie była nominowana :( Ale pocieszmy się, że w tamtym roku nagrody ominęły nie tylko arcydzieło Polańskiego, ale też "2001: Odyseję Kosmiczną" Kubricka i "Romea i Julię" Zefirelliego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones