Mia Farrow

Maria de Lourdes Villiers Farrow

7,9
6 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mia Farrow

Czy ktoś wie, czy Mia Farrow przeszła na emeryturę? Od lat nie zagrała już filmie.

LynchPolanskiAltman

Zapewne dlatego że proponowano Jej głównie epizody, drugoplanowe rólki i ogólnie role w słabych filmach typu remake „Omena” czy Artur i Minimki”.

IronMannn

Trochę się z tym zgadza, ale jeśli chodzi o "Arthura..." to była chyba świadoma decyzja Farrow o przyjęciu tej roli. Przeczytałem, że aktorkę do udziału w filmie namawiał osobiście sam Luc Besson, który przyjechał w tym celu na jej farmę.

LynchPolanskiAltman

Cóż, może trochę przesadziłem i nie jest to jakaś tragiczna produkcja ale zapewne drugoplanowa rola babci w filmie dla dzieci to nie jest szczyt Jej aktorskich ambicji.

LynchPolanskiAltman

https://www.filmweb.pl/news/Mia+Farrow+kończy+z+aktorstwem-92476

Na czas nieokreślony.

IronMannn

Czyli jednak to emerytura, szkoda. To prawda, że Farrow powinna dostawać lepsze propozycje - to bardzo dobra aktorka.

LynchPolanskiAltman

Wiele osób twierdzi że „Dziecko Rosemary” to jedyna Jej wybitna rola i że później grała już conajwyżej dobrze (co widać zresztą po ocenach Jej ról), ale ja uważam że to bzdura. „John i Mary”, „Nie widząc zła”, „Śmierć na Nilu” czy „Purpurowa Róża z Kairu”, nie wyobrażam sobie tych filmów z innymi aktorkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones