Mia Farrow

Maria de Lourdes Villiers Farrow

7,9
6 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mia Farrow

W Dziecku Rosemery jak najbardziej tak...świetnie zagrała...ale ta jej wychudzona buzia...bleh...w Zeligu z Allenem, aż żal było patrzeć, naprawdę kiepawo wygląda i poza rolą u Polańskiego nie miała porządnej roli.

MrocznyZiutek

Ale trzeba przyznać, że w scenie na łodzi(Że niby śni) Tyłek miała świetny

PPWojtek

W "Purpurowej róży z Kairu" rola jak najbardziej porządna !
Aż dziw bierze że Akademia nie przyznała jej Oscarowej nominacji (cóż nie pierwsza nie ostatnia wpadka ;/)
No ale "Dziecko Rosemary" to film który zapisał ją na stałe w historii kina (również nie do końca doceniona rola!)

użytkownik usunięty
MrocznyZiutek

Świetna rola w John & Mary. Polecam!

Jak dla mnie genialna w "Śmierci na Nilu"

MrocznyZiutek

Ciekawe, że u Allena gra raczej role kobiet charakterystycznych i wydaje się, że jej uroda skazuje ją na ten typ amantki. A cóż w tym ciekawego, spytacie, ano to, że rolą jej życia (ja nie mam wątpliwości, że to "Dziecko Rosemary") była rala ślicznej, perfekcyjnej pani domu (typ kobiety, która w żóltej sukience czeka na męża z obiadem i to w zasadzie jest jej jedyna życiowa aspiracja). I Farrow zagrała tę rolę bardzo przekonująco.

Su_albo_Andy

Według mnie, w "Zeligu" wyglądała bardzo uroczo, a rola w "Śmierci na Nilu" genialna. Zupełnie się nie zgadzam, że nie miała porządnej roli.

MrocznyZiutek

Mnie w dziecku Rosemary jakoś nie wiem czemu, ale drażniła. Kiedy była młodą aktorką była zjawiskową kobietą to fakt. Jak tak na nią patrzę to mogłaby zagrać Tymoszenko gdyby robiono film :D

użytkownik usunięty
MrocznyZiutek

Jeszcze "Tajna Ceremonia" jest bardzo dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones