John FarrowI

John N.B. Villiers-Farrow

6,4
37 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby John Farrow

W 2017 roku panowie Claude Gonzalez i Frans Vandenburg ruszyli z inicjatywą nakręcenia filmu dokumentalnego o tym zapomnianym reżyserze. Mam nadzieję, że w końcu im się uda.

Suttree

 Dokument powstał tutaj zwiastun https://www.youtube.com/watch?v=TOZ7opNJcOU chociaż według imdb premierę miał jedynie w Australii. Jaki film poleciłbyś jako pierwszy do obejrzenia spod ręki jego twórczości.

buterfly

Świetna wiadomość, dzięki. Niestety nie miałem jeszcze okazji, żeby siąść do filmografii Farrowa. W biografii zaznaczam jego najpopularniejsze filmy, może spróbuj zacząć od nich.

Suttree

Teraz zauważyłem, że oglądałem jedynie w 80 dni do około świata, ale nie był jego reżyserem, lecz współscenarzystą przyznam jednak, że jeżeli poruszamy twórczość Verne'a to polecam to, co stworzył na ten temat Karel Zeman i jego Diabelski wynalazek z 1958 roku perła kinematografii mistrzostwo łączenia żywej akcji z ożywieniem rysunków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones