PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8424}

Ostatni jednorożec

The Last Unicorn
7,5 4 870
ocen
7,5 10 1 4870
Ostatni jednorożec
powrót do forum filmu Ostatni jednorożec

I gdzie ten ranking?

ocenił(a) film na 10

Dziwie się, że "Ostatni Jednorożec" nie znajduje się w rankingu - animacja. Klasyfikowałby się bez wątpienia na pierwszym miejscu. Dlaczego więc wciąż go tam nie ma?

W moim prywatnym rankingu bowiem stoi na pierwszym miejscu, a obok niego zasiada "Mała Syrenka". Czy ktoś pamięta może wersje obu tych bajek z lektorem? Pamiętam jak przez mgłę "Ostatniego Jednorożca" w wersji z lektorem, a nawet był wyemitowany w telewizji, niestety nie pamiętam na jakim kanale, bo minęło już piętnaście lat od tamtego dnia.

Naprawdę byłoby wspaniale gdyby "Ostatni Jednorożec" znalazł się w tym rankingu. W końcu nie po to była cała ta wędrówka jednorożca, skoro ponownie o nim zapomniano.
Czy się mylę???...

hathostet

Filmy znajdują się w rankingu dopiero gdy uzyskają minimum 1000 głosów. Pamiętam, ze w dzieciństwie bardzo przeżywałam te bajke, była jedną z tych które na długo zapadły mi w pamięci. Teraz przypomina mi się już tylko kilka scen i świetna piosenka z openingu. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś ją puszczą w tv.

ocenił(a) film na 10
Abigail87

Ta bajka jest wprost nieśmiertelna! Zawsze na niej płaczę, do tej pory, po setnym obejrzeniu.

ocenił(a) film na 10
Phedre

Muszę obejrzeć raz jeszcze. Moja ulubiona bajka z dzieciństwa. Pamiętam jak na osiedlu miałam wypożyczalnię kaset video, i przy każdej wizycie brałam ten sam film. Zawsze "Ostatni jednorożec". Pamiętam jedynie urywek, z tymi jednorożcami wodnymi..

ocenił(a) film na 10
sewendejs

Wspaniałe.. Właśnie skończyłam oglądać. To było takie.. magiczne? Chyba odpowiednie słowo. Przepiękna muzyka. Tajemnicze, tragiczne - mówię tu o księciu i jego miłości. Nie nudziłam się, byłam ciekawa każdej następnej minuty. Takich filmów się już nie robi, to co teraz puszczają w telewizji to jakiś żart jest.. Mimo wszystko film jest dość ciężkostrawny, nie ogląda się go z zupełną lekkością. I zgadzam się z Abigail87 zapada w pamięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones