PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36861}

Nie widząc zła

Blind Terror
6,6 556
ocen
6,6 10 1 556
Nie widząc zła
powrót do forum filmu Nie widząc zła

góra dobry

ocenił(a) film na 7

film ma fajny pomysł, jest dobrze zrobiony, zgrany i ogólnie dobry, ale zupełnie nie powala. nie wiem czemu. po za tym jest jeden głupi motyw [przeciąg za bardzo zabawia się drzwiami] no i końcówka jest tak jakby ucięta... zero wyjaśnień. dlaczego? dlaczego zabijał? kim był dokładnie?, ale cóż film w sumie ciekawy całkiem oryginalny. warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
kangur_msc_CM

Mam takie samo zdanie co do tego filmu. Sceny gdy drzwi same się otwierają (przeciąg) były po prostu głupie. Ale film warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

popieram.Wkurza mnie końcówka, kiedy nic się tak naprawdę nie wyjaśnia, ale film ogólnie zasługuje na 7 .

ocenił(a) film na 7
Harley_Quinn_

zgadzam się z Wami. film całkiem niezły, ale.. nie wiem czemu ten gościu zabijał, a kiedy drzwi trzaskały zaczęłam podejrzewać siły nieczyste :) Końcówka pozostawia wiele niedomówień, a to jest irytujące..

ocenił(a) film na 7
Demoniczna_Wiedzma

A mnie irytowało jak robiła sobie kawę i zamiast wypić w kuchni , to przenosiła filiżankę z pół kilometra dalej, i nic po drodze nie wylała!

ocenił(a) film na 6
Demoniczna_Wiedzma

Jak to dlaczego zabił? Bo zachlapali mu jego cenne i wypucowane kowbojki z gwiazdeczkami ;)

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

Film ciekawy, w zasadzie nie nudzi, ale brakuje mu tego "czegoś". Najbardziej irytujący chyba brak spójnego zakończenia, osobiście przyznam się że parę razy zabrakło mi tchu kiedy główna bohaterka o milimetry unikała spotkania z ciałami...I to były chyba najlepsze momenty tej produkcji.
Dobra gra Farrow, i to idzie bardzo na plus w parze z ciekawym pomysłem.

ocenił(a) film na 9
kangur_msc_CM

Zastanawia mnie dlaczego wspolczesny widz MUSI miec wszystko podane na tacy. Jesli takoz sie nie stanie to film jest gorzej oceniany. Potem nie ma co sie dziwic, ze ludzie nie chca czytac ksiazek - tam to jeszcze trzeba sobie wszystko wyimaginowac...
Co do samego filmu - dla mnie to klasyczny wzor dobrego thrilleru. NIESAMOWITA kamera. Niby sie nic nie dzieje a czlowiek wprost nie moze wysiedziec w fotelu :)
Mia Farrow za te role powinna dostac Oskara. Jesli ktos wczesniej nie znalby tej aktorki, to moglby pomyslec ze jest naprawde niewidoma :)
Ode mnie 9/10

kangur_msc_CM

było oglądać film a nie dłubać w ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones