PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399298}

Artur i Minimki 3. Dwa światy

Arthur 3: La guerre des deux mondes
6,3 19 675
ocen
6,3 10 1 19675
4,5 4
oceny krytyków
Artur i Minimki 3. Dwa światy
powrót do forum filmu Artur i Minimki 3. Dwa światy

artur i wojna dwóch światów niedługo będzie artur zawstydza turbodynomena nielubie tego filmu wrecz nieznosze juz przed filmem dałbym spokojne 1 dla mnie to bzdurna animacja ale dla was moze byc super kazdy ma swoje zdanie pozdro

Lionsgate

Jak coś piszesz wstawiaj znaki interpunkcyjne bo trudno się połapać...

ocenił(a) film na 7
Lionsgate

Fabuła zgadzam się jest dziecina. Animacje to jest kunszt twórców tego gatunku. spróbój zrobić coś takiego. to jest ciężka charówa. animacje są świetne!

Misiek_69

Moim zdaniem fabuła ma w sobie to coś. Animacja jest zarąbista. Mam nadzieję, że 3 część będzie lepsza od 2-giej na której niestety bardzo się zawiodłem :/

DrapieznyPumpernikiel

Też mam taką nadzieję.
Właśnie obejrzałam 2-gą i jestem lekko mówiąc zawiedziona.

Lionsgate

KOCHAM ;*
Ten film to po prostu majstersztyk filmu+animacjii!!!!!!!!!

1oooooooooooooooo...oooooooooooooo...oooo itd. razy lepszy niż "Zaczarowana", która jest co najmniej lipą. Ja oglądałam to 2 razy(raz z własnej woli, raz bo musiałam) i uważam że Amy Adams wygląda zupełnie inaczej niż animowana Gizele(czy jak jej tam) ;p

więc nie mówicie, że "Artur i Minimki" jest zły, bo to bardzo ciekawa filmo-bajka xD

(nie oglądałam jeszcze 2-części, ale jak pójdę do kina to liczcie się z tym, że jeżeli mi się spodoba[co jest możliwe] to wypowiem się, oj wypowiem jak to wszyscy go opie*****ją!!!)

KOCHAM ;* ;* ;*

ocenił(a) film na 6
Lionsgate

bajka jest zarąbista ale tylko i wyłącznie pod względem animacj bo fabuła nie trzyma się kupy

ocenił(a) film na 1
katakumby0

racja ale i tak tłum ludzi na to pujdzie do kina bo zemsta maltazara skonczyla sie tak ze i ta czesc zarobi conajmniej tyle samo

Lionsgate

ciekawe czy będzie lepsza od dwójki

Lionsgate

z tego co pamiętam to są cztery książki o Arturze i Minimkach więc można się spodziewać, że będzie jeszcze jeden film.

użytkownik usunięty
szprotka_3

tak, dobrze pamiętasz ale pierwszy film powstał na podstawie właśnie pierwszych dwóch książek.

użytkownik usunięty
Lionsgate

Margunia majstersztykiem animacji komputerowej to były roboty w filmie TRANSFORMERS a tutaj mamy raczej pełną animacje komputerową na przemian prawdziwym światem w jedynce oraz to samo i więcej bo próba połączenia tych dwóch rzeczy w dwójce. Niestety graficy chyba nie wiedzieli za co się biorą bo to nie jest taka łatwa sprawa. W dwójce mamy nieudolną tego próbę a w trójcę widzę będzie to już pełne co pewnie zaowocuję jedną z najbrzydszych prób połączenia komputerowych postaci z prawdziwym światem w ostatnich latach w tych dużych i znanych produkcjach. Jedynka jest świetna bez dwóch zdań, przyjemnie się ją ogląda i to nawet parę razy ale dwójka to już totalny koszmar, strasznie zawiodłem się na drugiej części filmu który jest rozlazły, nie ciekawy i ogólnie rzecz biorąc bzdurny. No proszę was np. Selenia z twardej babki zamieniła nam się w lalę miększą od purchawki w dodatku nowe głosy jak w polskiej tak i w angielskiej wersji zabiły tą postać, dialogi na cztery nogi, bezsensowne akcje czy próby rozbudowania okolic siedmiu lądów typu wielkie, świecące i głośne miasto minimków i stworzeń pod chatą Artura i jego dziadków, bzdury totalne. Luc Besson powinien wziąć się garść bo jak i trójka będzie takim shitem to pan reżyser dobiję własną produkcję.

ocenił(a) film na 5

Moim zdaniem jedynka była genialna potrafiłam ją oglądać kilka razy dziennie, ale jak poszłam na 2 do kina to się strasznie zawiodłam na tym filmie. Fakt może fabuła nie jest nazbyt twórcza, ale ta bajeczka miała to tzw. "coś". Bardzo mi się podobała w 1 Selenia, w 2 zaś jak to powiedział pan przede mną "zamieniła nam się w lalę miększą od purchawki" to było głupie posunięcie. Mam nadzieje, że 3 będzie lepsza od 2 bo to będzie straszna klapa!!

ocenił(a) film na 9
Lionsgate

O żesz ty @#$%&@#%$*&%@##@$%&%$#%&@*&%$#$@%#$@ i hu$%#&%$# ty %#@$%*# pier$#@%&$%# gno$#%@&%$.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones