PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159848}

The Beatles - antologia

The Beatles Anthology
8,4 348
ocen
8,4 10 1 348
The Beatles antologia
powrót do forum serialu The Beatles - antologia

Free As A Bird.

ocenił(a) serial na 9

Ten 8h dokument zamyka praktycznie historię Fab4. Piszę te słowa z perspektywy osoby która przeczytał cztery biografie Beatlesów i jara się każdą pierdółką z nimi związaną. Serial jest konieczny dla obejrzenia przez każdego fana chłopaków z Liverpoolu. Ani na chwilę nie zanudził, każda informacja jest istotna i każda prowadzi do następnej w logicznym ciągu. Strasznie podobały mi się fragmenty gdy pozostali (wtedy jeszcze trzej) Beatlesi siedzieli sobie na trawie czy przy stoliku w jakiejś ładnej okolicy wspominając stare dzieje. Ciekawe stare niedostępne w internecie nagrania, fotki których wcześniej nie widziałem. Historia jest rzetelna no bo przecież sami panowie ją opowiadali. Jedną wadę naliczyłem... Najprawdopodobniej nie pojawiła się wzmianka o albumie Revolver. Mówię najprawdopodobniej gdyż mogłem przegapic. Brakowało mi wzmianek o Lindzie McCartney czy o Pattie Boyd zaś gładko omijano temat Yoko. W sumie dzięki temu serial nabiera tylko i wyłącznie muzycznego kształtu co jest dobre oczywiście, ale w niektórych momentach brak widocznosci motywacji chłopaków. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones