Smoczy Książę (2018)
Smoczy Książę: Sezon 3 Smoczy Książę sezon 3, odcinek 3
odcinek Smoczy Książę (2018)

Ghost

8,4 78
ocen
8,4 10 1 78
Smoczy Książę
powrót do forum s3e3

( oficjalne imiona rodziców Rayli to Tiandrin i Lain )

Więc moje opcje są takie :
1.zostali zabici przez Viren a potem użył ich do jakiś zaklęć.

2.Przetelportował ich przypadkiem na drógi koniec kontynentu.

3. Wsadził ich do monet tak jak 4 miesiące i niecałe 3 dni Runaan


Alternatywa udawali że popieraja jego ideały i rzekomo współpracowali.

ocenił(a) serial na 9
clarabella12

Myślę, że teoria numer trzy jest najbardziej prawdopodobna z kilku powodów.
1. W sezonie pierwszym, kiedy Viren pokazuje Runnanowi monety, widać strach i nazywa Virena potworem. Prawdopodobnie rozpoznał swoich przyjaciół.
2. Kiedy Viren więzi Runnana w monecie wypowiada coś w stylu "zawsze wychwycam ten sam wyraz twarzy".
3. Kiedy Viren zastanawia się jak odpłacić Lainowi i Tiadrinie (nie lubi być nazywana Tia, tak na przyszłość), widać, że jakby po coś sięga. Prawdopodobnie jest to woreczek.
4. Być może nie mający sensu argument. Rayla twierdzi/przeczuwa, że jej rodzice nadal żyją, a kwiat Runnana nie zatonął całkowicie, czyli znajduje się pomiędzy życiem a śmiercią.
Alternatywa również wydaje się być nielogiczna, bo chociaż są sprytni (zwłaszcza mama Rayli, skoro rozpracowała Virena w kilka sekund), to byli/są też wyjątkowo honorowi i lojalni, nie chcieli uciekać, tylko za wszelką cenę bronić jaja.

ocenił(a) serial na 10
telcontar_2929

Rayla najprawdopodobniej nie widziała ich od tego wielkiego nieporozumienia z jajem .

ocenił(a) serial na 10
telcontar_2929

Właściwie na trójkę jest coraz więcej ukrytych wskazówek.

A inna teoria krążąca po necie rodzice jej w lustrze jej coraz mniej prawdpodobna

1. Skoro Viren ich tam zamnkął to jakim cudem 4 miesiące póżniej mówi że próbował już wszystkich zakleć jakie zna.

2. Oprócz Aaravos nikogo nie było w tej alternatywnej rzeczywistości .

plus wydaje mi się że czarna magia to pasożyt magii pierwotnej .
Wszystkie zaklęcia magii dla ludzi sa pokręconymi zakląciami magi słońca itd.

ocenił(a) serial na 10
telcontar_2929

Nie sugeruj się tradycją z kwiatami . To było tylko dla zabójców .

ocenił(a) serial na 9
clarabella12

Wiem, że to było tylko dla zabójców. Ta tradycja z kwiatami zabójców łączy się z Runanem, który jest uwięziony w monecie a znajduje się w stanie pomiędzy życiem a śmiercią jak sugeruje kwiat. Podobnie może być z rodzicami Rayli. Ona twierdzi, że nadal żyją. Czyli że są pewnie w takim stanie jak Runaan.
Są sugestie, że Rayla w książce, której premiera jest przewidziana na wrzesień, w której to książce ma odwiedzić świat pomiędzy życiem a śmiercią, spotka swoich rodziców i Runaana.

ocenił(a) serial na 10
telcontar_2929

Biedni Rayla i Ethari w ciągu ostatnich 5 miesięcy stracili 3/ 5 swojej rodziny.

Kowal też ma nie łatwo bo rodzice Ray są wygnani ( nieporozumienie ) , Rayla teraz jest tam persona non grata . A Runaan
cóż oboje są pewni że nie żyje . Rayla ma teraz SS . Ona , chłopcy, ropucha i jajko przeżyli a pozostali oprócz niego są martwi. A potem Viren zrobil z nich zmiechy

ocenił(a) serial na 10
telcontar_2929

szkoda tylko że premiera książki we wrześniu dopiero

ocenił(a) serial na 10
telcontar_2929

Wiem że nie lubi być tak nazywana ale musiałam skrócić bo by mi się w temacie nie zmieściło całe zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones