Niewyjaśnione tajemnice (2020)
Niewyjaśnione tajemnice: Sezon 1 Niewyjaśnione tajemnice sezon 1, odcinek 3

Dom terroru

House of Terror 46m
7,9 285
ocen
7,9 10 1 285
Niewyjaśnione tajemnice
powrót do forum s1e3

niesamowita historia, aż chciałoby się zobaczyć obszerny dokument na temat tej historii, jedyny odcinek, który zapadnie mi w pamięć

a cały sezon jest taki, meeeh... nie wiem po co był odcinek o UFO

użytkownik usunięty
tequila175

Tak naprawdę to nie jest cały sezon, ponieważ Netflix podzielił go na dwie części. Wszystkich odcinków jest dwanaście, a dostępnych na ten moment jest tylko sześć. Nie podano jeszcze daty premiery drugiej połowy.

tequila175

odcinek z UFO obok rodziny z Nantes najciekawszy. Liczyłem ze cały sezon bedzie poswiecony tego typu zjawiskom i historiom z zakresu problemów paranormalnych lub wyjątkowo okrutnym lub wyrafinowanym morderstwom, tymczasem reszta przeciętna- porwania, zniknięcia, znajdowane zwłoki i bezproduktywne dywagacja - co ubierał co jadł, kogo kochał itp itd nic specjalnego, tego typu spraw jest setki w kazdym kraju

walkirium

Są ludzie, których interesuje temat UFO. Jednak nie powinno łączyć się tematyki kryminalnej ze zjawiskami paranormalnymi. Część osób może to odpychać i sprawiać wrażenie, że serial skupia się na taniej sensacji.

ocenił(a) serial na 6
tequila175

Odcinek o rodzinie z Nantes na pewno na długo zapadnie mi w pamięci. Nie rozumiem jak ojciec, który rzekomo kochał swoją rodzinę mógł dopuścić się czegoś takiego..plus fakt że teraz żyje sobie na wolności i nikt go nie widział :o

coulerudelimagination

W 2019 prawdopodobnie został zatrzymany w szkockim Glasgow na lotnisku. Miał fałszywe dokumenty i przyleciał sobie z Paryża

ocenił(a) serial na 9
Esagie

Można wiedzieć skąd ta informacja? Chętnie bym o tym poczytała

Judyta_Baranska

Znalazłem w sieci informacje. Wpisałem dane tego gościa i wyświetliła się informacja na którymś z portali ;)

Esagie

boze, to był fake

monja88

Dlatego napisałem prawdopodobnie, bo jak teraz patrzę po wszystkich zagranicznych mediach, to każde napisało o badaniach dna, które go wykluczyły, tylko Polakom się nie chciało.

Pa. Na bank i tak pewnie żyje :)

tequila175

Kanał 'kryminalne historie' i 'no nie gadaj' zrobili o tej historii odcinki

ocenił(a) serial na 7
hyazinth11

mi chodzi o dokument, a nie podcasty z artykułów na necie

hyazinth11

ogladałam troche podcastów i czytałam artykuły na temat tej sprawy i nigdzie nie bylo mowy o tym jego zachowaniu na poludniu kraju, ze machnął do kamery, pożegnał się i "zaginął".

tequila175

wcisneli ten odcinek z ufo jak szmate pod wersalke. eh...hamerykanie i ich dziwna wiara w rozne bajki.

ocenił(a) serial na 7
paiczi

eh..polacy i ich dziwna wiara w kolesia chodzącego po wodzie, gadającego węża i zamianę wody w wino.

tequila175

Odcinek w którym znaleźli kolesia w hotelu tez jest dość ciekawy. Policja i wszyscy inni umyli raczki, tez dosc ciekawa sprawa.

eieyoa

Myśleli, że sam się zabije i oszczędzą na procesie, za który i tak dostałby max dożywocie. Taka zbrodnia wywołuje mnóstwo emocji, w grę wchodziło morderstwo całej rodziny razem ze zwierzakami, na miejscu policji też liczyłabym na samobójstwo, pewnie mu w tym kibicowali.

tequila175

Mam podobne odczucia. Francuski odcinek niesamowity i przerażający, pierwszy również bardzo mnie zaciekawił (wciąż nie daje mi spokoju ten list, przecież tam musi być jakiś kod, tylko najwidoczniej nikomu nie chce się tego rozgryźć), reszta taka sobie, raczej się nie wyróżniła, a w odcinku o UFO (na który najbardziej liczyłam) w sumie nic nie było. Kilka zeznań świadków, kiedyś bardzo interesowałam się tematem uprowadzeń, myślałam że opowiedzą mi historię na miarę tej francuskiej.

użytkownik usunięty
tequila175

Druga część serialu pojawi się 19 października. Czeka nas kolejnych sześć odcinków.

ocenił(a) serial na 6
tequila175

Odcinek o rodzinie z Nantes przerażający ale reszta miałka. Kogo obchodzi jakiś czarny nastolatek który się nawalił a koledzy go zostawili albo patologiczna mama i córki...

tequila175

Hmmm... Uwazam ze kazdy jest inny i wierzy w różne rzeczy xnikt nie jest taki sam i ma prawo xale rzeczywiście nudne hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones