Tony RobertsI

David Anthony Roberts

7,0
882 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tony Roberts

Łudząco podobny do Rona Perlmana.

duzami

Podobny, ale Perlman ma bardziej małpią urodę.

adamcpdst

Może jeszcze do tej "rodzinki" dołączył by Tom Waits.

adamcpdst

Ron Perlman ma urodę dla koneserów.

duzami

Spodobał mi się komentarz, że Perlman to brakujące ogniwo między małpami a ludźmi. :)

adamcpdst

Czyli, jak rozumiem, zachwycasz się swoim własnym komentarzem.

duzami

Nie, napisałem tylko, że ma małpią urodę. Powyższy był gdzieś w komentarzach na profilu Perlmana.

adamcpdst

Nigdzie nie znalazłam takiego komentarza, ale, oj tam, zostawmy to. Po prostu troszeczke mnie rozbawiłeś. W końcu jesteśmy na portalu do pogadania, a nie osądzania i stawiania pod murem. Żaden ze mnie sędzia, a z Ciebie oskarżony. A Rona Perlmana można spokojnie porównywać do czego się tylko chce, a i tak będzie to jakoś tam trafione, co nie zmienia faktu, że jest dobrym i oryginalnym aktorem.

duzami

Pewnie został usunięty. Widziałem go z 1,5 roku temu, więc to całkiem możliwe. Też lubię Perlmana, jeden aktor charakterystyczny zawsze będzie lepszy niż stu plastikowych przeciętniaków.

duzami

taki "ładniejszy" brat Perlmana. skoro pojawia się Tom Waits, to trzeba do tej rodzinki urodziwych dołożyć Jamesa Hetfielda hehe

Mike Torch

Dopisujemy!
Został jeszcze jakiś nieprzeciętny przystojniak?

użytkownik usunięty
duzami

Mi też się skojarzył z Ronem Perlmanem, gdy oglądałem "Zagraj to jeszcze raz, Sam" :D

duzami

Raczej Will Ferrel lat 70-tych :)

Bruce_Lee

Też o nim pomyślałem. Bo gdzieś zagrał u Allena.

qqryqu

On u Allena często grał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones