Quinton Aaron

8,5
2 578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Quinton Aaron

w Blind Side zagral swietnie !

hardstyleaddict

Jestem naprawde zaskoczony, że nie został nominowany do Oscara za tę rolę. Widocznie, po raz kolejny wygrała polityka i nikt nie zamierza dać nadziei zdobycia tej złotej statuetki nieznanemu dużemu murzynowi. Ale na pewno został zauważony.. może następnym razem.

robi666_666

No niestety....

robi666_666

Zgadzam się z przedmówcą. Bardzo fajnie zagrana rola w Blind Side wzbudził bardzo dużo emocji podczas filmu, od samego początku przez współczucie, żal, po chwile radosne jak widzimy 1 raz jak się uśmiecha. No i do tego cały czas ta "skromność" w wyrazie twarzy.
Mam nadzieję, ze jeszcze wszystko przed nim.

robi666_666

Mo'Nique jakoś nie przeszkodził fakt, że jest "dużą murzynką" w zdobyciu Oscara. IMO rola Aarona nie była na nominację. Nie mówię, że zagrał źle, ale wydaje mi się, że to co pokazał w The Blind Side to za mało.

HerrDecadens

zależy jak na to patrzeć. Dla jednych bardzo oszczędna gra to za mało na wyróżnienia. Dla innych gra samą twarzą i emocjami jest objawem wielkich umiejętności. Co krytyk, to inne zdanie. Grunt, że nam się podoba. Pieprzyć "znawców". ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones