John WayneI

Marion Robert Morrison

8,0
7 568 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Wayne

Witam.
Czy mógłby mi ktoś napisać w komentarzu poniżej, mniej więcej wszystkie westerny w
jakich wystąpił?

użytkownik usunięty
Barnej666

Nie możesz zobaczyć w filmografii?:)

Już ogarnąłem wszystkie. :)

użytkownik usunięty
Barnej666

Dla Ciebie, który najlepszy?:)

Tzn. nie obejrzałem dokładnie wszystkich westernów lecz w sumie z ostatnich obejrzanych bardzo podobał mi się Wóz Pancerny. :)
A według Ciebie?

użytkownik usunięty
Barnej666

No, tyle ich było, że ciężko byłoby wszystkie obejrzeć:) Ja osobiście wolę filmy z Clintem Eastwoodem, dlatego nie oglądałem dużo filmów z Waynem. "Wozu Pancernego" jeszcze nie widziałem, ale nawet podobało mi się "Rio Bravo" i "Chisum".

Nie dość, że dużo to jeszcze ciężko je dorwać. :)
O tak, Clint na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o westerny. Akurat z Eastwoodem obejrzałem wszystkie.
Rio Bravo oraz Chisum również mi się podobały.

użytkownik usunięty
Barnej666

Ja obejrzałem większość, ale (wstyd się przyznać) nie obejrzałem jeszcze trylogii dolarowej. Bardzo bym chciał, ale nigdzie nie leci w telewizji, a myślę, że kupować płyty chyba aż tak bardzo się nie opłaca. A czy polecałbyś filmy z tej serii?:)

Powiem Ci, że ja od trylogii dolarowej dostałem fioła na punkcie westernów. :)
Sam mam zamiar kupić oryginalne DVD bo na prawdę warto. Ale to wszystko zależy od gustu. :)

użytkownik usunięty
Barnej666

Ja też myślałem nad kupnem, ale najpierw chciałbym obejrzeć te filmy w telewizji. Myślisz, że jeśli podobały mi się inne filmy z Eastwoodem, to ten też bym polubił?:)

Rozsądnie. :)
Powiedziałbym, że w stu % spodoba Ci się trylogia dolarowa a zwłaszcza Dobry, Zły i Brzydki. :)

użytkownik usunięty
Barnej666

Jej, strasznie bym chciał to obejrzeć. Pamiętam, że kiedyś czytałem w gazecie, że mają puszczać ten film w TV, ale wtedy nie za bardzo mnie to interesowało, teraz żałuję, że tego nie obejrzałem.
Podobno "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie" też jest niezłe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones