Faye Dunaway

Dorothy Faye Dunaway

8,0
9 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Faye Dunaway

ale czytałam, że była też niestety strasznie fochsiasta

nataszowa

Przekonał się o tym sam Roman Polański ale szybko ją "ustawił do pionu" :). Cyt.: Możesz się ze mną kłócić, Faye, lecz pamiętaj, że nie mogę się mylić. Jestem reżyserem.).

madz20

Bardzo dobrze jej powiedział!

nataszowa

Jakieś takie naturalnie wyglądające te kobiety były.

albinozz66

No właśnie... to co teraz to masakra

nataszowa

Teraz dziewczyny się malują tak, że bez makijażu to sie nie da poznać. Nie to co Twoje profilowe- elegancki delikatny make up ::)

albinozz66

O, bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nataszowa

Polanski mial z tą pindą za swoje to ( spoiler) usmiercil ja w "chinatown" . Choc scenariusz byl inny poczatkowo .

maciekb80

No łatwa we współpracy nie była, nie dziwię mu się:)

nataszowa

Czytajac biografie J . Nicholsons dowiedzialem sie ze lubila tez policzkowac (w tym Polanskiego) . Gdyby mi tak zrobila to zrobilbym z jej twarzy z koziej dupy , wanne do gaszenia wapna .

maciekb80

Albo pa pa i do widzenia, a w jej miejsce jakąś normalną aktorkę

nataszowa

mimo szczerych chęci nie dostrzegłem nigdy w jej urodzie wielkiego piękna :p
[to samo mam z Marilyn Monroe, Scarlett Johansson, Jennifer Lawrence, czy Evą Green, u tej ostatniej to szczególnie tego nie dostrzegam]


p.s. nic z tych rzeczy, moje oczy są na miejscu i działają prawidłowo

the_men_from_okinawa

Kwestia gustu. Mnie się np księżna Diana nigdy nie podobała, a inni się nią zachwycali

nataszowa

księżna Di? Bez rewelacji, ale nie brzydsza od każdej z wymienionych przeze mnie wyżej, według mojej subiektywnej oceny.

the_men_from_okinawa

No właśnie, bez rewelacji...:)

nataszowa

Cholera wie jak było. Wiadomo nie od dzisiaj ze Polanski lubił dobierać się do swoich aktorek. A co miał powiedzieć Nicolson skoro sam nigdy nie był święty? Fochsiasta, trudna we współpracy? Może po prostu nie dała sobą poniewierać.

MikeyS

Przychylam się raczej do wersji "cholera wie jak było":) Bo pewnie w zależności od strony wersja wygląda inaczej:)

MikeyS

Dziwic sie PolanskiePolansmu odwalilo, mial piekna mloda zone w ciazy (Sharon Tate) i satanisci pokroili ja na kawalki. I tak trzeba miec twarda psyche zeby nie wyladowac w osrodku zamknietym, ja bym po czyms takim chyba wypalil sobie w łeb. Nie wspominajac o tym, ze cala rodzine mu Niemcy zagazowali w czasie II wojny (jego cudem ktos z szeregu do pociagu wyciagnal, co rowniez Roman ukazal w 'Pianiscie'), no i komunistyczne wladze go gnoily za 'nieprawidlowe dla systemu filmy'. Facet dostawal po tylku gdzie sie pokazal, cud ze ulozyl sobie jakos zycie.

Bruce_Lee

Ale jesteś naiwny ....

Bruce_Lee

Polanski traktował Tate jak swoją własność i ostatnią dzi*kę. Gdyby nie została zamordowana to odeszła by od niego (do czego zresztą się przymierzała).

BMovieManiac

jakeiś źródła?

Bruce_Lee

Ja czytałem książkę biograficzna o Sharon Tate ale poniżej zostawiam link gdzie zostało to opisane w skrócie.

https://viva.pl/kultura/szokujace-sekrety-malzenstwa-romana-polanskiego-i-sharon -tate-fragmenty-biografii-sharon-tate-zycie-119389-r1/

Bruce_Lee

Btw w książce jest tego znacznie więcej.

nataszowa

Co to za aktorka w avatarze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones