Charles Grodin

Charles Grodinsky

7,4
1 821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charles Grodin

W "Beethovenie" nie wygladal na gostka koło 60-tki :/ kurcze normalnie wysiadłem teraz.

Zeke

Mnie to też zwaliło. Jako aktor on jest spoko, szkoda, że odponad 10 lat w niczym nie zagrał :/...

Zeke

Popieram w "Beethovenie" dałabym mu najwięcej 45 lat,a nie koło 6o.

Phoebe_90

No właśnie. A widzieliście go w Dziecku Rosemary? Grał tego lekarza.

CSM

kurde, widziałam "dziecko" i pomyslałam, że ten gośc wygląda jak ten znany obecnie, ale to nie mozliwe, bo były za stary, a tu masz babo placek, faktycznie!
to przerażające. jak on to robi, że tak wygląda?

aga_chan

Mnie także napisy Dziecka zwaliły z nóg. Hej, ja oglądałem tak mało z nim filmó (Zdążyć..., Bethoveen, Dziecko..., Dave, Serce i dusza) a w praktyce to obejrzałem jego wszystkie ważne filmy! Kurde, chciałbym wyglądać tak młodo w wieku 58 lat (Serce i Dusza)

Zeke

http://broadwayworld.com/photoops/stromanhonor/s8.jpg
http://broadwayworld.com/photoops/stromanhonor/s7.jpg
http://www.courttv.com/graphics2/hollywood_heat/articles/Grdoin233.jpg

Mniej więcej tak wygląda Charles Grodin dzisiaj.
Jego żona wygląda jak trup - on, jak podstarzały 50-latek :P
Dobry jest koleś :P

Snooper:
Nie oglądałeś wszystkich jego filmów, bo grał jeszcze w 'Kobiecie w Czerwieni' :P

Pozdro

Bruce_Lee

hahaah co to za linki bo to napewno nie on!

konrii_2

To on. Też widziałem kiedyś te zdjęcia...................

Zeke

zgadzam się w życiu bym mu tyle nie dał...

hubertus1

wow, ale się postarzał teraz 0o a w Beethoven'ie wyglądał naprawdę spoko :D ale to też był kawałek czasu temu :P

InuyasHa

W "Zdążyć przed północą" wyglądał młodziej niż De Niro. Aż się wierzyć nie chce że ma już 75 lat.

Porcupine_Man

az trudno uwierzyć ze urodził sie w 1935 a filmie beethoven 1992 miał 57 lat ,wygladał na 40 lat/
a Bonnie Hunt jego filmowa zona w beethovenie ur.1961 miała wtedy 31 lat (wygladała na ok 35) róznica wieku miedzy nimi to 26 lat!!!!!!!!! mógłby być spokojniej jej ojcem a wyglądali na mniej więcej na ten sam wiek/ w drugiej częsci beethoena jest zmianka ze poznali sie w szkole ze wtedy ją podrywał woził rowererm itp to swiadczy o tym ze w filmie grali rówiesników przy 26 letniej róznicy wieku robi wrazenie/

konrii_2

Faktycznie, ja również jestem w szoku! W "Beethovenie" w życiu nie dałabym mu 57 lat! Bardzo dobrze się trzymał.
Natomiast na tych zdjęciach, które zamieścił Bruce_Lee to już bym go nie poznała :)

inkainkowska

Każdego dopadnie, jednego wcześniej innego później nie zmienimy tego :) Długo się trzymał a teraz ma prawie 80 lat, jakby nie patrzeć.

Zeke

No dokładnie:) w "Beethovenie" wyglądał na góra 45 lat a miał 57 :) nieźle się trzymał wtedy

Zeke

To straszne zrobili mi wode z mózgu ale cóż czas płynie wszyscy się stażejemy szkoda że nikt nie wspomni co z bethovenem ile żył itd film z dzieciństwa żyć będzie wiecznie dlatego miło by było gdyby aktorzy też żyli wiecznie i nagrywali kolejne hity...

Zeke

Nie zwróciłam uwagi na rok urodzenia, dopiero po spojrzeniu na temat dotarło to do mnie. Masakra:-) oglądałam niedawno "Dziecko Rosemary" i nie jestem pewna, którą postać grał. Tzn. napisane jest, że lekarza... Tego, u którego była na pierwszej wizycie?

Zeke

Ja dopiero teraz się o tym dowiedziałem i też jestem w szoku! :D
Widziałem z nim tylko dwa filmy a i tak bardzo lubię tego aktora :-)

Zeke

W Beethovenie wyglądał na 40-45 lat maksymalnie. Już nie wspominając o tym, że pomiędzy nim a filmową żoną różnica wieku jest tak duża, że mogłaby być jego córką, a wyglądają na bardzo dobrane wiekowo małżeństwo. Szok - chyba każdy chciałby tak dobrze się trzymać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones