Agatha Christie

Agatha Mary Clarissa Miller

8,7
1 081 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Agatha Christie

Kocham jek ksiązki! Są po prostu niewiarygodne! Nikt nigdy nie potrafił ani przed nią ani po niej tak zaskakiwać! Właście "wgryzam się" w antologię "Świadek oskarżenia" POLECAM!

Clever

Agatha Christie - najlepsza powieściopopisarka w historii

użytkownik usunięty
okapika

Cóż... Tu był polemizował. Jej opisy były cienkie, ale zanim zaczniecie mnie obrzucać błotem, to dodam, że jest moją ulubioną pisarką. Mogę powiedzieć, że była najlepszą autorką kryminałów na świecie - nawet Arthur Conan Doyle może się schować! Herkules Poirot i Jane Marple żądzą!

Clever

najlepsza bez wątpienia, właśnie czytam "12 prac Herkulesa Poirot", ciekawe...

Clever

również ją uwielbiam.
i podziwiam za ten umysł! : )

Clever

Miłością do książek Agathy Christie zaraziła mnie mama. Są wprost rewelacyjne. Świetna fabuła i zaskakujące zakończenie. Polecam!

Clever

A. Christie zaczęła czytać moja siostra. Zachęciła mnie żebym też sobie przeczytał chociaż jedną książkę, a jeśli mi się nie spodoba to po prostu nie będę jej czytał. Jako pierwsza książkę przeczytałem jedną z moich ulubionych "Kieszeń pełna żyta" i jak to jest z jej książkami czytałem coraz więcej. Teraz wprost nie mogę się oderwać od jej książek. Polecam też książki Davida Morrella - nie kryminały ale również wypasione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones