PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11986}

Zelig

7,8 21 639
ocen
7,8 10 1 21639
8,2 31
ocen krytyków
Zelig
powrót do forum filmu Zelig

10/10!!!

ocenił(a) film na 10

Arcydzieło Woody Allyna. Zgrywa z filmu dokumyntalnego pod kiery sie podszywo, psychoterapii, i na dodatek łosadzóne w latach ’20. Czy czeba chcieć czegoś wiyncyj? 10/10!!!

ocenił(a) film na 8
ulubione

Jedna z najinteligentniejszych komedii jakie oglądałem! Genialne monologi Zeliga zahipnotyzowanego przez dr Fletcher ;) Jednak za mało Allena było w filmie i sam film trwał dosyć krótko to takie dwa małe minusy. Po "Annie Hall" (jak na razie) najlepszy film Woody'iego.
8/10

ocenił(a) film na 8
ulubione

Dopiero wczoraj go zobaczyłam. Mistrzostwo świata.
Jeden z niewielu filmów, na których popłakałam i zasmarkałam się ze śmiechu.

"Jest Pan wielkim natchnieniem dla młodzieży naszego kraju,
która kiedyś dorośnie zasilając szeregi wspaniałych lekarzy i wspaniałych pacjentów."

ocenił(a) film na 9
Holy_Ghost

Dokładnie! Ponadczasowy film!

ocenił(a) film na 9
ulubione

Prześmieszny! Również płakałam ze śmiechu i jeszcze długo po obejrzeniu byłam w dobrym humorze. Wspaniały pomysł, dialogi i cała fabuła a także Mistrzostwo Woddego Allena, sprawiają że to perełka gatunku. Uwielbiam!

ocenił(a) film na 10
chaberkowna

"Jako mały żydowski chłopiec, Leonard Zelig jest często prześladowany przez swych starszych kolegów, antysemitów. Jego rodzice, którzy obwiniają go za wszystko, biorą stronę antysemitów"

ocenił(a) film na 8
Killdup

takich zabawnych tekstów i scen jest mnóstwo, więc juz nie będę cytować. zastanawia mnie tylko to, czemu pod tym filmem jest tylko (około) 40 tematów, a pod np. american pie ponad 400?

braknicku87

Gorszy pieniądz wypiera ten lepszy... Widocznie w filmie to też działa.

ocenił(a) film na 9
ulubione

Dla mnie to tez jeden z ulubionych filmów Allena!

ocenił(a) film na 9
ulubione

Przede wszystkim bardzo nowatorski z tą swoją formułą dokumentu z narracją, wiele ukrytego humoru, no i doskonałe spojrzenie na popkulturę i chęć bycia w niej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones