PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256994}
5,7 5 300
ocen
5,7 10 1 5300
6,3 3
oceny krytyków
Stara miłość nie rdzewieje
powrót do forum filmu Stara miłość nie rdzewieje

Strasznie słaby film. Zwykła,płytka komedia, nic w niej ciekawego kilka śmiesznych scen,ale to za mało, no i nie wiem dlaczego to jest komedia romantyczna niby?? Przeciez tam nie ma nic romantycznego... Nie wiem mi ten film się nie spodobał ze wzglęgu na to co napisałam wyżej, ale jak ktos lubi komedie tego typu to prosze bardzo =) Wiem, że masa ludzi przed pójściem do kina czyta komentarze na filmweb.pl więc ja piszę tylko swoje zdanie a nie mówie " Nie oglądajcie tego " Nie wiem jak dla was ale dla mnie-klapa.

ocenił(a) film na 5
adiszon_2

Dokładnie. Też nie wiem, kto uważa to za komedię romantyczną, nic w niej romantycznego nie ma. A poza tym jestem ciekawa kto nadaje takie denne tytuły filmom? Przecież ten polski kompletnie nie pasuje do samego filmu, gdzie tam była miłość, a zwłaszcza stara? Że niby Chip kochał Sofię? Coś mi nie bardzo pasuje... Komedia ogólnie nieciekawa. Parę scenek było fajnych, ale w sumie nie tego się spodziewałam po 'komedii romantycznej'.

ocenił(a) film na 3
adiszon_2

Popieram - strata czasu, nudne i niebłyskotliwe "kino".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones