PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322862}

Ratunku! Awaria

Be Kind Rewind
6,0 5 800
ocen
6,0 10 1 5800
6,4 5
ocen krytyków
Ratunku Awaria
powrót do forum filmu Ratunku! Awaria

Komedia bardzo fajna , taka pozytywna , chociaż "niezeszwajcowana (sweded)". Trochę mniej zwariowana od tych w których wcześniej udzielał się Jack Black.

ocenił(a) film na 6
bodek75

opis filmu się trzyma, się by oglądało film się by wiedziało.

----------------------------
"Haters gonna hate" ~Haters

ocenił(a) film na 7
Kamil_506

Sugerujesz , że nie oglądałem ? OK. Niech ci będzie. Ale przypomni mi szwedowaną wersję "Powrotu do przyszłości" , no i jeśli możesz (bo mogło mi coś umknąć) wyjaśnij płytkę metalową z opisu , bo z tego co kojarzę przyczyną skasowania vhs-ów było namagnesowanie Jack'a Black'a podczas włamu , zdaję się do jakiejś elektrowni czy czegoś takiego. Z góry dziękuję za wyjaśnienia. Pozdro.

ocenił(a) film na 6
bodek75

tak :)

bodek75

Zgubiłem się :/ niby w którym momencie kręcili "Powrót do Przyszłości"? pamiętam Ghost Busters,Men i Black,Rush Hour 2 szwendowane ale BTTF nie pamiętam :/

ocenił(a) film na 7
McFlyPL

Nie kręcili żadnego "Powrotu do przyszłości" to Kamil_506 coś kręci

bodek75

Racja.

bodek75

btw. taśmy nie da się skasować przez proste namagnesowanie magnesem nawet gdyby był bardzo silny ;)
nie wiem o co chodzi w filmie - bo go jeszcze nie widziałem ale zapowiada się jak materiał dla pogromców mitów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones