PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317935}

Pogłos

Reverb
4,9 2 536
ocen
4,9 10 1 2536
Pogłos
powrót do forum filmu Pogłos

ludzie nie czytajcie tych opini bo nie wolno się nimi sugerować
zawsze jak chciałam oglądnąć film patrze w komentach "syf, co to k... ma być 1/10 porażka" itp a po oglądnięciu z ciekawości doszłam do wniosku ŻE NIE WOLNO SUGEROWAĆ SIĘ TYMI OPINIAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak dla mnie bardzo dobry fil pierwsze 30 min trzyma w napięciu

mnie przerażał pod koniec trochę rozczarowanie heh ale moment w karetce był spox

film fajny dzieje się w ciemności i te głosy pogłosy jak dla mnie to przerażające

a muszę przyznać że z 1000 horrorów widziałam i oprócz Egzorcysty ten również mi się podobał

jak dla mnie 9/10

ocenił(a) film na 1
ferhin2

Jeżeli wystawiasz taką ocenę to albo :
- byłeś na bani jak oglądałeś film
- nie wiesz co to Dobry Horror

Przez takich ludzi jak ty filmy mają zawyżone oceny.

Ten "film" potrafi zanudzić na śmierć. Pomysł dobry ale to za mało... Jeden z najgorzej wykonanych, które widziałem.
Nie chce mi się pisać nic więcej na jego temat bo nie jest tego wart.

ocenił(a) film na 5
skynet86

Po prostu tragedia!

skynet, popatrz w lustro!
Ja po prostu uwierzyć nie mogę, że takie gnojkowate zachowanie jest tak rozległe. Nie jesteś jedynym, który najeżdża na kogoś za to, że podobał mu się film - to już zasrana sprawa tamtej osoby. Natomiast ty traktujesz taką osobę jako debila, który nie zna się na kinie - bądź tłumaczysz jakąś osobę tym, że może mieć 14 lat i dlatego musi być idiotą. Widocznie nie widzisz niczego za granicę własnego "siedzenia" i zachowujesz się jak ostatni cham wypisując pseudo-mądre komentarze. Oznacza to, że jesteś egoistą i nie potrafisz tolerować zdania innych. "Nie wiesz co to Dobry Horror" - to już sprawa tego, co oceniająca osoba określa jako "dobry horror", bo cudzy gust to dla ciebie pojęcie obce, nie chcesz znać innego prócz swojego. Jeżeli denerwuje cię to, że ktoś ma inne zdanie i sądzisz, że ty masz znacznie lepsze - siedź cicho - wyjdziesz na lepsze.

P.S.: "Pogłos" nie podobał mi się za bardzo(4+/10), ale mam wystarczającą ilość rozsądku, by nie najeżdżać kogoś za to, że nie lubi akurat tego filmu. Poza tym nie mam powodu, by być na taką osobę oburzony.

ocenił(a) film na 5
martns

ale nawaliłem powtórzeń - sorry za tą niedogodność!!

ocenił(a) film na 1
martns

Ale mądrala się znalazł! Po studiach pewnie hehe.
Wkurza mnie jak ktoś wypisuje mega brednie.
FILM BEZNADZIEJA. PA

ocenił(a) film na 7
skynet86

a ja ani gowniara, ani na bani, a do tego wybredna w kinie jestem i film calkiem dobry uwazam. Ma dobry klimat i muzyke i sam watek swietny, wykonanie dosc kiczowate, ale kiczowatosc czasem zamierzona jest i z ogromna przyjemnoscia zawyzam ocene Reverbu!

ocenił(a) film na 2
ferhin2

Nie spodziewałam się po tym filmie za dużo, więc się szczególnie nie rozczarowałam, za to wynudziłam się potwornie. Chociaż zgodzę się co do pierwszych 30 minut- może nie to, że trzymały mnie w jakimś straszliwym napięciu, ale były przynajmniej obiecujące. Miałam nadzieję, że całość rozegra się w ciągu jednej nocy i w jednym pomieszczeniu, wtedy dałoby się to uratować.
Ogółem nieudolnie zrobiony film z aspiracjami (zwłaszcza montażystów ;-)) i nikomu bym nie poleciła, ale jeśli komuś się spodobało- jego święte prawo. Poza tym naprawdę zdarzają się gorsze horrory; "Pogłos" przynajmniej nie był całkowicie pozbawiony potencjału, a że ze starań twórców niewiele wyszło... bywa.

ocenił(a) film na 6
ferhin2

Mnie się tam film podobał. Może nie byłam zachwycona, ale całość też nie była aż taka zła ;). Do pewnego momentu trzymało w napięciu, tylko koniec trochę mnie rozczarował...
6/10 ;)

ocenił(a) film na 1
whaatsernamee

Film był beznadziejny, nawet piosenka go nie uratowała, bo mimo że była dobra, to zupełnie nie w stylu lat 60-tych, co sugerowałaby fabuła. Zanudziłam się i tylko się cieszę, że kupiłam ten film dopiero, gdy był za pięć złotych, a nie wcześniej.

kerekekekokeks

A mi tam się film podobał. Oglądałem go w nocy będąc sam w ciemnym pokoju, na dobrych słuchawkach. W tym filmie najważniejsze są efekty dźwiękowe, więc dobre słuchawki to podstawa. Jak ktoś ogląda horrory w dzień, na laptopie i w dodatku z miską popcornu to ja się nie dziwię że lecą same 1/10. Moim zdaniem nawet fajny i klimatyczny filmik, ale musi być oglądany w odpowiednich warunkach bo inaczej traci się cały efekt.

ferhin2

Mi też się podobał, moim zdaniem miał świetny klimat, a widziałam prawie same negatywne opinie (oglądałam na zalukaj). Niestety uważam, że zakończenie cały ten klimat zepsuło:/ Jak wcześniej rzeczywiście czułam napięcie, to potem wszystko się jakby rozwiało. Ale mimo wszystko film bym poleciła:) Fajny był ten "efekt", że coś rozgrywa się w innym czasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones