PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92917}

Czterech jeźdźców Apokalipsy

Four Horsemen of the Apocalypse
7,1 758
ocen
7,1 10 1 758
Czterech jeźdźców Apokalipsy
powrót do forum filmu Czterech jeźdźców Apokalipsy

robert

ocenił(a) film na 4

Słabe filmidło ratowane tylko przez klasowych aktorów, czytając recenzję i komentarze spodziewałem się o wiele, wiele więcej. Historia żonatej kobiety, której mąż wyjeżdża na wojnę, zakochującej się w przeciągu jednego wieczora w bogaczu, który kupuje jej obraz Renoira i wozi sportowym kabrioletem jest tak tandetna, że aż przykro się robi jak się pomyśli, że to mocno realne.W miejsce konfrontacji poglądów i postaw dwóch kuzynów po obydwu stronach barykady mamy jednego latającego co chwila coś załatwić u niby znienawidzonego hitlerowca. Pomysł, że francuski ruch oporu wysyła argentyńskiego cywila-milionera, żeby wykrywał tajne niemieckie sztaby w Normandii jest...kiepski i niewiarygodny. Z kolei to, że mąż bohaterki będzie musiał paść trupem z rąk Niemców, żeby nie blokować drogi "prawdziwej miłości" jest oczywiste po pierwszych piętnastu minutach.

ocenił(a) film na 6
robert418

Po Twoje recenzji, z którą nie sposób się nie zgodzić, dochodze do wniosku, że moje 6 jest przesadzone. Te wszystkie "naiwności" to chyba już cecha kina tamtych lat. I przedłużane sztucznie sceny. Ta cała miłość akurat do mnie w ogólnie nie przemówiła.

ocenił(a) film na 6
robert418

Film rzeczywiscie nie najwyzszych lotow. Jedna uwaga nie istnieje w jezyku polskim slowo zonata, tylko zamezna.

ocenił(a) film na 4
Buenovista

Wyprzedziłem swoje czasy. Teraz można spotkać i zamężne i żonate.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones