PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589332}

Czarny koń

Dark Horse
5,6 2 222
oceny
5,6 10 1 2222
6,2 10
ocen krytyków
Czarny koń
powrót do forum filmu Czarny koń

której ten film się nie spodobał.
Niech wam Ziemia lekką będzie.

maskey

Nie do końca zrozumiałem zakończenie.

UWAGA SPOJLER!!!
Oglądałem film od momentu jak Jordam leżał w szpitalu. Jak się domyślam chorował na serce. Następne sceny były przeplatane - mogiła a już w następnej scenie Jordan tańczył. Wyzdrowiał czy też nie? Czy ta ostania scena to były tylko wspomnienia?

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

Nie chorował na serce. Miał wypadek. I chorobę wątroby. Taniec był marzeniem kobiety, z którą pracował w biurze - była pokazane w następnej scenie. Ktoś tu chyba nie oglądał uważnie ;)

maskey

Po polsku pisze się "ziemia", a nie jakaś "Ziemia".

ocenił(a) film na 8
zzzig

jakie to ma znaczenie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
zzzig

Dla ścisłości:jeśli miał na myśli ziemię jako glob,to mógł tak napisać.Jeśli zaś tę pod stopami-to nie.Zyd Tuwim pisał po polsku lepiej niż ty,więc ten wtręt jest do du..y

ocenił(a) film na 1
maskey

Nie bardzo rozumiem z jakiego powodu życzysz innym śmierci ? Bo jesteś żydem ?

ocenił(a) film na 8
markin

jakim ty jesteś ograniczonym idiotą. nie mam z żydowskim pochodzeniem nic wspólnego, ale nie ogranicza mnie to w żaden sposób przed żadnymi filmami i ocenianiem ich jakości. Ty nawet nie potrafiłbyś sformułować rzeczowych uwag związanych z warsztatem filmowym punktującym wszystkie wady tego filmu, definiując w ten sposób racjonalność oceny 1/10.
Po twoich 3 krótkich, neandertalskich wpisach widać już że masz jakiś nieodgadniony i przerośnięty problem z pejsiarzami, być może cię bito w dzieciństwie, czasy internetu i swobodnego wypowiadania myśli spowodowały w tobie podjęcie walki przeciwko kulturze i rozpocząłeś nic nie dającą kampanię: krytykę ludzi, którzy rozumieją filmy, nawet te zahaczające treścią o kulturę żydowską w ameryce.
Skoro daje ci to jakieś chociaż chwilowe szczęście to i niech tak będzie. Ja widzę jak słabą jakość to ma, wiec mi to nie urąga.
Niech ci Ziemia lekką będzie. Z DUŻEJ.

maskey

Gratulacje za argumentacje. Filmu jeszcze nie widziałem (szukałem tu opinii o nim), ale na pewno zobaczę. Bo choćby nawet był bardzo słaby, to wolę z mądrym stracić, niż z głupim znaleźć... Szacunek.

Krzypur

Także zdecydowanie obejrzę. Film wydaje się bardzo ciekawy.

P.S Ale ci antysemici to debile... jestem rasistą w stosunku do rasistów ^..^
Współczuję im bardzo, bo ktoś nie powiedział im skąd pochodzą... i tak tak Jezus był Żydem...

johanlarson

Zgoda, tylko że rasiści - i wszelcy inni z klapkami na oczach - mają dobre samopoczucie. A dlatego dobre, że znaleźli sobie (tak naprawdę im znaleziono, ale to temat nie na to forum) wroga, dla którego chce im się żyć. "Wiedzą" po co. Sami nic nie znaczą, bo nie myślą. Myślenie zastępują szufladami.

Krzypur

Masz rację - oni mają jako nieliczni dobre samopoczucie w tym kraju. IMHO dlatego m.in., że nikt ich ostro nie potępia... nawet kościół, czego nie rozumiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones