PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3940}

Artur

Arthur
6,9 2 639
ocen
6,9 10 1 2639
Artur
powrót do forum filmu Artur

Film ciepły. aktorstwo wyśmienite, muzyka przepiękna. Scenariusz jak na ten gatunek genialny. Żadnego chamstwa, wulgarności. Jeżeli właśnie taki fim kogoś śmieszy to znaczy, że są jeszcze prawdziwi koneserzy komedii z klasą. Film do wielokrotnego oglądania. II część również bardzo dobra.

ocenił(a) film na 8
ktosik63

Zdecydowanie zgadzam się z tą opinią ! Urokliwy jak rzadko, dobre starsze kino, żal że już takich filmów nie kręcą ..

ktosik63

Ja również zgadzam się z przedmówcą. Film bardzo fajny. Śmieszny, zero chamstwa, prostactwo, wulgarności. Genialna gra aktorska, wspaniały Dudley, urocza Liza i przekomiczny kamerdyner. Śliczne lata 80, piękne kobiety bez tony makijażu czy wyuzdania. I do tego oscarowe Arthur's Theme. Ah aż łezka kręci się w oku.

ygnacy

Tak ,od czasu "Artura" bardzo polubiłem się z Dudleyem Moore'em i przerobiłem wszystie filmy,które były u nas w wypożyczalni kaset video. Bardzo go nadal lubię. Nowa wersja "Artura" chociaż całkem spoko,to jednak nie ma tego czegoś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones